Hakkımızda

Temizliğin en saf hali

Temizliğin en saf hali

Saf Dry

SafDry® kuru temizleme sektöründe yeni nesil uluslar arası organik kuru temizleme zinciri olmak hedefiyle yola çıkmıştır. İlk mağazasını 2016 yılında İstinye Park AVM ’de açan SafDry®, 2017 yılı içerisinde ise Suadiye ve Vadistanbul AVM mağazalarını hizmete sokmuştur.

SafDry® ın tercih ettiği ABD patentli GreenEarth®, dünyada şu anda kullanılmakta olan en ileri teknolojiye sahip kuru temizleme sistemidir. Bu sistemde deniz kumunun eritilmesi ile elde edilen sıvı silikon kullanılmaktadır. Sıvı silikon ile yapılan kuru temizlemenin insan ve doğaya hiçbir zararı yoktur. Ayrıca Silikon kokusuz bir madde olduğundan diğer geleneksel kuru temizleme sistemlerinde olduğu gibi giysi veya ortam üzeriden herhangi bir koku oluşturmaz. Silikon aslında çeşitli karışımlar halinde kozmetikten stetik tıbba, mutfak gereçlerinden bebek emziğine, inşaattan elektronik cihazların devrelerine kadar çok geniş bir kullanım alanı ile günlük hayatımızın içindedir.

SafDry® ayrıca ünlü Alman markası Miele Professional’ın geliştirdiği ve dünyanın en ekolojik ıslak yıkama teknolojisi olan WetCare® sistemini de aynı çatı altında kullanarak bir ilke imza atmıştır. Tercih ettiği ekolojik ve doğal sistemler ile SafDry® çevre ve toplum sağlığını gözeten kuru temizleme sistemini yaygınlaştırma ve bu bilince sahip müşterilerine ulaştırma misyonunu da üstlenmiştir.

Farkımız

GreenEarth Teknolojisi

Giysilerinizi Yeniler

Yüksek Kalite & Hijyen

GreenEarth® ün zeytinyağı kıvamındaki sıvı silikonu, özel olarak tasarlanmış modern kuru temizleme makinelerinde ürünlerinize zarar vermeden, nazikçe temizleme yapar. GreenEarth® kimyasal bileşim yapmayan bir madde olduğundan kumaş lifi veya boyası ile reaksiyona girmez. Sonuç olarak renklerin solması, kumaş lifinin bozulması veya çekmesi gibi problemlere yol açmaz. Aksine sıvı silikon ile buluşan giysilerin dokuları canlanır, renkleri parlaklaşır, giysi adeta yenilenir. Bu sayede SafDry®’ın uyguladığı GreenEarth® sistemi ile ipek, süet, kürk, deri, taşlı, pullu ve işlemeli abiye, gelinlik gibi en hassas giysilerin dahi sorunsuzca temizlenmesi mümkün olur. Diğer taraftan, standart kuru temizleme sistemlerinde kullanılan “Perkloretilen” petrol yan ürünü ve son derece agresif bir kimyasal olduğundan uzun süreli kullanımlarda giysilerinizin renklerini soldurur, dokusunu sertleştirir. Üstelik kanserojen (Grup 2 Kanserojen – Uluslararası Kanser Araştırma Ajansı (IARC)), toksik ve alerjen bir madde olup uzun süre mahsur kalınması durumunda akciğer, böbrek ve sinir sistemi hastalıklarına sebep olmaktadır. Kuru temizleme sonrası eğer az da olsa giysinizde bir koku var ise bu
durum giysinizde kimyasal atık kaldığının delilidir. Dünya Sağlık Örgütü (WHO) ve ABD Çevre Koruma Ajansı (US EPA) GreenEarth®’ü insan sağlığına zararlı olmayan kimyasallar grubuna dahil etmiştir. GreenEarth®, başta Avrupa ülkeleri olma üzere yeni nesil kuru temizleme sistemi olarak hızla yaygınlaşmakta olup halen 40’tan fazla ülkede kullanılmaktadır.

organik-kuru-temizleme-safdry

Yüksek Teknoloji

Tüm şubelerimizde Greenearth Teknolojisi ile organik kuru temizleme yapılmaktadır.

Hızlı & Ücretsiz Servis

Giyisilerinizi istediğiniz yerden alır, istediğiniz yere 24 saat içerisinde bırakıyoruz. Hemde ücretsiz.

h

Kaliteli Hizmet

Profesyonel kadrosuyla, hijyen ve malzeme kalitesinden taviz vermeden güler yüzlü kaliteli hizmet sunuyoruz.

Hemen arayın kapınızdan alalım

İstediğiniz yerden alalım
İstediğiniz yere 24 saatte
teslim edelim.

444-0-004

Hemen Ara!