Gelinlik Kuru Temizleme

Temizliğin en saf hali

Gelinlik Kuru Temizleme

Güvenli titiz temizlik

Sizin için eşsiz ve hassas olan gelinliğinizi Kuru Temizleme sürecinde zarar görmeden temizliği için SafDry kalitesine ve tecrübesine gönül rahatlığıyla teslim edebilirsiniz. SafDry gelinliğinizi temizledikten sonra gelinliğinizi yeni nesillere gösterdiğinizde ilk günkü gibi göz alıcı ve mükemmel olacak. Temizlik işlemine başlamadan önce gelinliğiniz leke kontrolünden geçirilir ve ön işlemler yapılır. Dünyaca ünlü Miele Wetcleaning sisteminin özel gelinlik modunda, sisteme özel zararlı kimyasal içermeyen biyolojik olarak ayrışabilen insana ve doğaya zarar vermeyen deterjanlar ile temizlendikten sonra bir kez daha leke kontrolünden geçirilir ve her şey mükemmelse özel ütü robotunda ütülenir. Tecrübeli, uzman personelimiz tarafından dikkatlice incelenir ve el ütüsü ile işlem tamamlanır. Gelinlik kuru temizleme için Saf Dry’ı gönül rahatlığıyla tercih edin.

Anti-Bakteriyel Ütü

Hassas Yıkama

leke-masası

Ön Leke Kontrolü

Temizlik işlemine başlamadan önce gelinliğiniz leke kontrolünden geçirilir ve ön işlemler yapılır.

miele-wetclean

Hassas Yıkama

Dünyaca ünlü Miele Wetcleaning sisteminin özel gelinlik programında, sisteme özel zararlı kimyasal içermeyen biyolojik olarak ayrışabilen insana ve doğaya zarar vermeyen deterjanlar ile temizlenir.

ütü-robotu

Robotla Ütü

Önce özel ütü robotunda ütülenir. Tecrübeli, uzman personelimiz tarafından dikkatlice incelenir ve el ütüsü ile işlem tamamlanır.

Hemen arayın kapınızdan alalım

İstediğiniz yerden alalım
İstediğiniz yere 24 saatte
teslim edelim.

444-0-004

Hemen Ara!