Deri Temizleme

Deri temizleme

Güvenli titiz temizlik

Deri Temizleme standart kuru temizleme işlemlerinden farklı olarak daha çok özen ve profesyonellik isteyen bir iştir. Çünkü deri ürünler bir çoğu organik olmak üzere özel giysilerdir. SafDry tecrübeli ve profesyonel kadrosu ile deri kuru temizleme konusunda en etkin çözümleri sunmaktadır. Dünyaca ünlü Miele GreenEarth sisteminin özel deri programında, sisteme özel zararlı kimyasal içermeyen biyolojik olarak ayrışabilen insana ve doğaya zarar vermeyen deterjanlar ile temizlendikten sonra bir kez daha leke kontrolünden geçirilir ve her şey mükemmelse özel ütü robotunda ütülenir. Tecrübeli, uzman personelimiz tarafından dikkatlice incelenir ve el ütüsü ile işlem tamamlanır.

Anti-Bakteriyel Ütü

Hassas Yıkama

leke-masası

Ön Leke Kontrolü

Temizlik işlemine başlamadan önce deri kıyafetleriniz leke kontrolünden geçirilir ve ön işlemler yapılır.

miele-wetclean

Hassas Kuru Temizleme

Dünyaca ünlü GreenEarth Kuru Temizleme sisteminin özel programında, sisteme özel zararlı kimyasal içermeyen biyolojik olarak ayrışabilen insana ve doğaya zarar vermeyen deterjanlar ile temizlenir.

ütü-robotu

Robotla Ütü

Önce özel ütü robotunda ütülenir. Tecrübeli, uzman personelimiz tarafından dikkatlice incelenir ve el ütüsü ile işlem tamamlanır.

Hemen arayın kapınızdan alalım

İstediğiniz yerden alalım
İstediğiniz yere 24 saatte
teslim edelim.

444-0-004

Hemen Ara!